محل تبلیغات شما
هر وق این پونگ و آجوشیه عوضی رو میبینم حالم بد میشه. امروز خیلی روز خوبی بود هم برد ایران هم عید فطر هم خندوانه جناب خان و رامبد و مدیری باهم هم عمه اینا اومدن هم کلی خوشحال شدیم

جنبه های بدش. امتحانام ۲۷ام شرو میشه امروز واقعا روز مزخرفی بود هنوز فکر استاد دانشگام رستگاری ک تو روم بم‌گف کپی کردی رو یادم نرفته. کل زوز داشتم ب وضع اینجا و این فک میکردم ک‌مامانی چقد تنهاس و ادمایی ک کلن بچه دار میشن بعدش چقد تنها و افسرده میشن. داشتم ب کنکور لعنتی پردیس و حمیرا فک‌مکردم  امروز بازم سر‌مامانی داد زدم بخاطر مساوی شدنه اسپانیا و چیز میزای چرت و پرته دیگه. امروز هیچ کاره مفیدی نکردم و از این متنفرم امروز روز مزخرفی بود. در واقع دیروز. با اینک ی عالمه اتفاقای خوب توش افتاد.

دیدن آجوشیه تابه گرسنه باعث مسشه ب این فک‌کنم‌ک‌مردا میتونن ناپپون نباشن. ک این فکر اشتباهه. این بشر تماما یک انسان‌کامله چرا من‌از هر چی آجوشبه خوشم‌میاد؟ چرا یونگی از کشتی‌خوشش میاد بجا فوتبال؟ چرا من از هر‌مردی خوسم‌میاد فوتبال ندوس؟ ینی میشه یونگی فوتبال دوس داشته باشه؟ چرا انقد دلم برا مامانی میسوزه درحالی ک۶ انقد باهاس بد رفتار میکنم. چرا دیگران دلشون ب حال مامانشون‌نمیسوزه من دلمم‌براش میسوزه؟ چرا هنوز که هنوزه بعد تینهمه سال ماجرای پل صدر و تحقیری که شدم یادم نرفته؟ چرا انقد جلو بیگ هیت بدبخت بازی درآوردم؟ چرا اصن سمت فوتبتل نرفتم من فوتبالم عالی بود؟ چرا نمیتونم مث ادم اراده کنم و لاغر شم؟ چرا نمیتونم‌مثه ادم‌رو درسم و کره ای خوندنم و انگلیسی خوندنم کار‌کنم تا ادم‌موفقی بشم؟

چن وق دیگه مینا میره پردیس تولدشه پروژمون‌کارای نوشتنیش شرو میشه هر روزم باید برم سر‌کار انگلیسی باید کلاس برم روزی ۱ ساعت ترجمه انجام میدم. ورزش ام ک از الان ثبت نام کردم یوگاام بهش اضافه میشه. واااو. برنامه تابستونم هیچ فرقی با غیر تابستونم نداره. بدبختیه دیه. ولی باید خودمم ب بهترین نحو انجامش بدم مهم اینه. اصن همون آندیتبل خوبه ک‌نشون‌میده مردا چقدرررررر میتونن عوضی و آسغال باشن. این روزا از بس بی تی ای ۲ بازی کردمااا

منزوی شو توی قلبت...

باز ساعت از ۱ گذشت...

ب ,میشه ,هم ,ک ,ای ,  ,شرو میشه ,خرداد ۹۷ ,میشه امروز ,امروز خیلی ,در واقع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کربلایی مسعود معصومی